Biz Kimiz ?

 

           Sofranagelsin.com ailesi e-ticaret  sektöründe katkısız ev yapımı ürünleri, tasarım takıları kimyasal içermeyen zararsız kozmetik ürünleri sizlere ulaştırmak için hizmet veren tecrübeli ekip üyelerinden oluşmaktadır.

 

                 İşte bir kaç ilkemiz…

 

Severek Üretmek

Biliyoruz ki; bir işi ne kadar çok severseniz o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Ailemize dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve daha güzel ürünler üretebilmek için çaba harcıyor.

Güvenilir Olmak

Her birimiz birer tüketiciyiz tüketici beklentilerinizi biliyor ve kaliteli, katkısız ailenizle ve sevdiklerinizle aklınızda hiçbir tereddüt kalmadan kullanacağınız ya da tüketeceğiniz ürünleri sizlerle buluşturarak sizlerin beğenisini kazanmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Bahane Değil Çözüm Üretmek

Karşılaşabileceğimiz olası sorunlar için en hızlı çözümler üzerinde duruyor bahane aramak yerine çözüm üzerine yoğunlaşıyoruz.

Yenilikçi Olmak

Farklılıklarınız bizi yeni ürünler üretme konusunda heyecenlandırıyor ve sizlere seveceğiniz yeni tatlar tattırmak, farklı ürünlerle buluşturmak için bol bol araştırıyor, öğreniyor ve gelişiyoruz.

Fark Yaratmak

Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayacaksınız.