Sofrana Gelsin, Fethiye ve Tekirdağ’da ekili arazileri bulunan ve gıda üretim belgesine sahip tamamen katkısız, geleneksel yöntemlerle ev yapımı ürünler üreten aynı kriterlerde üretici ve çiftçileri bularak ilk üreticiden tedarik edip tüm güvenlik kontrolleri yapıldıktan sonra son tüketiciye ulaştıran bir ekipten oluşur.

 

Sofrana gelsin ailesi Ürünleri başta sağlıklı gıdalar olmak üzere üç ana üyeden oluşur. Kendisine ait Ham&Ham Gıda markası, kendisine ait KuKiTo tasarım takı ve Zararsız kozmetik markası Fambur ile doğadan ve doğallıktan esinlenerek sizlere seçkin ürünler sunar.

Bilinçli ve bilgili üreticiler tarafından üretilen sağlıklı ve güvenilir gıdalara, tasarım ve özgün takılara tamamen bitkilerden elde edilen zararsız kişisel bakım ürünlerine sofrana gelsin markaları ile ulaşabilirsiniz.

Sofrana Gelsin ailesinde katkısız ve koruyucu içermeyen ev yapımı spesiyal gıda ürünleri, ev yapımı tasarım emsalsiz takılar, aksesuar ürünler ile tamamen doğal bitki özlerinden elde edilen kişisel bakım ürünleri bulunur.

Bilinçli, özverili ve güvenilir üreticilere sizin adınıza direkt ulaşıyor. Markaları ile arkasında durmayacağı hiçbir ürünü kesinlikle tüketiciye sunmuyor.

Sizin görüş öneri ve şikâyetlerinizi önemsiyor.

Sizin beklenti ve memnuniyetleriniz üzerinden varlığını sürdürme ve sürekli kendini yenileme hedefleriyle

Sofrana gelsin ailesinde Mutlu müşteriler görmek için çalışıyor.

Ürünler kendi çiftliklerimizde ve güvenilir işbirlikçi çiftçilerimiz tarafından yörelerinde Mevsiminde toplanır, geleneksel yöntemlerle katkısız ve koruyucusuz şekilde hazırlanır. Hazırlanan ürünler Merkezi İstanbul da bulunan depomuza getirilir, hijyenik ve sağlıklı koşullarda paketlenir ve uygun saklama koşullarında siparişe hazır şekilde sizlere ulaşmak üzere depolanır.

İnternet sayfamızda bulunan indirimli ürünler bölümüne girerek indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Sofranagelsin.com mobil uyumlu bir sitedir. İnternet sitesi üzerinden yapabildiğiniz tüm işlemleri mobil cihazınızdan da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sofana Gelsin Gıda üretim Belgesine sahip, Gıda Güvenliği Bilgi Sistemi’ne  (GGBS) kayıtlı güvenli bir kurumdur.

Sofrana Gelsin sitesi SSL sertifikasına sahip, ETBİS kaydı bulunan ve 3D Secure ile güvenli alışveriş yapabileceğiniz bir sitedir. Herhangi bir banka ya da kredi kartı ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz gibi sitenin en alt kısmında bulunan banka bilgilerimizi kullanarak havale/EFT ile ödemede gerçekleştirebilirsiniz. Havale/EFT ödemelerinde açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmanız siparişin doğru ve sağlıklı bir şekilde elinize ulaşmasını sağlar. Her siparişten sonra mutlaka bilgilendirme maili alırsınız.

İnternet sitemiz üzerinden Türkiye’nin her yerinden rahatlıkla ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Sitemizin ana sayfasında belirtilen belirli bir tutar üzerindeki alışverişleriniz için kargo ücreti ödemezsiniz.

Sofrana Gelsin sitesi SSL sertifikasına sahip, Etbis kaydı bulunan ve 3D Secure ile güvenli alışveriş yapabileceğiniz bir sitedir. Herhangi bir banka ya da kredi kartı ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz gibi sitenin en alt kısmında bulunan banka bilgilerimizi kullanarak havale/EFT ile ödemede gerçekleştirebilirsiniz.

Sofrana Gelsin ailesinde ürünlere KDV dâhildir.

Saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir kargoda bir aksilik yaşanmadığı müddetçe şehir farkına göre 1-3 iş günü içerisinde teslim sağlanır.

Kargonuz Sofrana Gelsin’in anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile gönderilir. Kargoya verildiği andan itibaren kargo bilgileri ve takip süreci sms ve mail olarak tarafınıza iletilir.